Çelik Kasamı nereye Koymalıyım ve nasıl Kullanmalıyım.?

Tecrübelerimize göre, müşteriler için en zor kararlardan biri de çelik kasanın konulacağı yerdir.

Evinizde veya işyerinizde bir alarm sisteminiz yok ise, tavsiyemiz çelik kasanızı sizin en kolay ulaşabileceğiniz bir yere konulmasıdır.

Çünkü kasa gözünüzün önünde olmalıdır. Hırsız evinize veya işyerinize girdiğinde her şartta kasanıza ulaşacaktır.Tecrübelerimiz hırsızların işyerine veya evlere girdiğinde dedektör kullandıkları emniyet görevlileri tarafından tesbit edilmiştir.

Bu sebeble çelik kasanızı en çok kullanacağınız yere koymanızı öneririz. Çelik Kasanızı kolayca ulaşabileceğiniz bir yere koymaz iseniz Çelik kasa kullanma alışkanlığınız olmayabilir. Satın aldığınız değerli eşyalarınızı hemen kasanıza koyabilmek ve istediğiniz anda ona ulaşabilmek için Çelik kasanız gözünüzün önünde olmalıdır.

Kullanımı rahat olamayan karanlık ve ulaşması güç olan yerlere konulan çelik kasalar müşterilerimiz tarafından kullanılmamaktadır.

Çelik Kasanızın güvenliği ve hırsız tarafından kolay taşınamaması için mutlaka duvara veya tabana montaj edilen çelik kasaları tercih ediniz ve mutlaka montaj yaptırınız.